piektdiena, 2012. gada 17. februāris

Latvieši Otrs pus Okeānam

Kasparam Daugaviņam 1+1 un spēles otrā zvaigzne uzvarā pret "Panthers"

Latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš aizvadītajā naktī nospēlējis karjeras pirmo divu punktu spēli Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) gūstot vārtus un atdodot rezultatīvu piespēli uzvarā viesos pret Floridas "Panthers" – 6:2.

Kaspars Daugaviņš otrā perioda 6. minūtē, pielabojot tālu Braiena Lī metienu, izvirzīja "Senators" vadībā ar 2:1. Tā paša perioda 15. minūtē pēc Daugaviņa piespēles savus 20. vārtus sezonā guva Daniels Alfredsons, mazākumā realizējot izgājienu viens pret vienu.

Daugaviņš šoreiz nospēlēja 10:42 minūtes (2:30 mazākumā), guva 2 (1+1) punktus, izdarīja divus metienus, vienu spēka paņēmienu, zaudēja vienīgo iemetienu un spēli pabeidza ar +2 lietderības koeficientu.

23 gadus vecais Daugaviņš šodien guva savus karjeras ceturtos vārtus. Pretinieku vārtsargus viņam nebija izdevies pārspēt kopš 25. novembra mača pret Pitsburgu jeb 38 spēles pēc kārtas. Daugaviņš šosezon 51 spēlē sakrājis 10 (4+6) rezultativitātes punktus.

Ar 1+1 izcēlās arī Alfredsons, Milans Mihaleks, bet trīs rezultatīvas piespēles vakar "hat trick" guvušajam Džeisonam Specam. Seši spēlētāji "Senators" sastāvā guva vārtus. Karjeras pirmā ripa Džimam O'Braienam.

Kreigs Andersons atvairīja 42 metienus, kļūstot par spēles pirmo zvaigzni. Otrās zvaigznes godā Daugaviņš, trešās - Mihaleks. "Senators" Floridu pieveikusi piektajā izbraukuma spēlē pēc kārtas, bet kopumā ar "Phanters" galā tikusi 17 no pēdējām 20 spēlēm Floridā.