pirmdiena, 2012. gada 20. februāris

Jauns uzvaras rekords Nacionālajā hokeja līgā

Jaunā Nacionālās hokeja līgas rekordiste Detroitas "Red Wings" mājās pēc kārtas uzvarēto spēļu sēriju pagarinājusi līdz 23 mačiem. Šovakar ar 3:2 uzvarēta Sanhosē "Sharks".

"Red Wings" šovakar sagaidīja grūts uzdevums, jo "Sharks" bija zaudēts piecās regulārās sezonas spēlēs pēc kārtas (divās – šosezon) un pēdējās divās sezonās Stenlija kausā. Taču jaunie līgas rekordisti spēli sāka labi.

7. minūtē zviedrs Henriks Zeterbergs ar patālu metienu no neērtā tvēriena atklāja rezultātu – 1:0. Otrās trešdaļas vidū pēc tikko izturēta mazākuma pretuzbrukumā izcēlās Drū Millers, dubultojos "Red Wings" pārsvaru.

Taču "Sharks" tūdaļ interesanti vienus vārtus atspēlēja – vairākumā ripa uzkrita uz mājinieku cietokšņa, taču atrada tajā caurumu un ielidoja vārtos. Pēc atkārtojuma noskatīšanās tiesnešiem pretenziju nebija. Izcēlās Logans Kučūrs.

Noslēdzošās trešdaļas 8. minūtē "Sharks" kļūdījās neitrālajā zonā un saņēma sodu Darena Helma lieliska metiena veidolā – 3:1 "Red Wings" labā.

Piecas minūtes pirms beigām Patriks Marlo spēja atgriezt intrigu, samazinot "Sharks" deficītu līdz minimumam, taču viesi neko vairāk nespēja – Detroitai 23. uzvara savā laukumā pēc kārtas! Līgas rekords turpinās.